November 2011

stěhuju se .

27. november 2011 at 0:18 | Amálka.
STĚHUJU SE .
Jaký Affs beru s sebou? Tydle:

Ketie D. - Máš fajn blog, ty si fajn:P.
Ter*- Jsi děsně fajn, a ráda čtu tvé články:D
Renett - Já tě žeru , ty moje ožralá křesťanko :'D .
[ADY] - Jsi nová, každýmu musím dát šanci;))

Ostatním se omlouvám. Je vás jak nasraných, a psala jsem k tomu, že dávám šanci každýmu, ale brzy to protřídím;)) Jsem svině, nebudu vám psát že už nejste Aff. To správné, by si MĚLO přečíst celej článek :DDDD ! Aspoň se trošku přemoct;)Vadí někomu že se stěhuju? Postěžujte si tam;)!
Stěhuju se, protože budu měnit styl blogování. K horšímu. Ale co ? 'P

NĚCO PRO MOU KÁMOŠKU , NÉ Z BLOGU - Weu ?
Věřím že to čteš. Poser se klidně smíchy. Mě to nesere;)) Věřila jsem ti, a proto jsem ti dala odkaz.. Nesnáším tě čupko :DDD . Ale mám tě pořád někde v hlouby duše ráda ♥ .
Hihí . Takže .. příště tam ! Ádios ! ;PP


People that I admire.

20. november 2011 at 12:31 | Amálka.
Rozhodla jsem se, ukázat vám človíčky které budu vždycky obdivovat . Vždycky budu na jejich straně , vždycky se mi bude líbit co udělaj . Vždycky ♥ !


I almost died.

19. november 2011 at 15:38 | Amálka.

Pocit, když začneš blit, chce se ti spát a nemůžeš se hýbat je nejhorší. Na včerejší noc nikdy nezapomenu.. Když jsme čtyři lidi chlastali brčkama 3 flašky, nebylo to fajn.. já závislák jsem do toho musela kouřit, a ještě na pázdný žaludek, žejo, proč néé. Ty pohledy ostatních, jak se tam váleli po zemi.. Vykousla jsem se s Filipem. S bývalým klukem mé kámošky, která ho mám pořád ráda. Pamatuju si, jak jsem ji nedávno utěšovala, že je to kokot, ať na něj zapomene.. nesmí se to dozvědět! A nejhorší? On nebyl ožralej. On prostě nechlastal! Venku jsem byla v cajku. Když jsem přišla kolem 18:30h dom, začlo to.. blila jsem jak šakal. Celou noc jsem nespala, prosila ať mě zastřelí! Když jsem něco vypila, pojedla.. šlo to ven. Děkovala jsem, že už je ráno. Kolem 11té hodiny, se vše sklidnilo. Mám hlad. Nemůžu! Musím jest nějaký srajdy jako banán, sušenky.. tvl. A ještě po trochách. Končím s pitím. No, aspoň na tuhle dobu:D.. Málem jsem chcípla . Stydím se. Jsem HOVADO!

Stupid hour.

18. november 2011 at 1:13 | Amálka.

Malá náctiletá blondýnka, ve špinavém triku a Frisco tangách poležující v malé postýlce. Pořád se otačí ze strany na stranu, a každých 5 minut si přetáčí polštář 'aby byla na studenější straně'. Dokola se dívá, kolik je hodin, a počítá jak dlouho může spát. Nadává sama sobě, proč nešla spát dřív. Prý bude mít kruhy pod očima. Stěžuje si, že je její postel malá, a přitom si neuvědomuje, že leží někde uprostřed. V její hlavě se přemítají budoucí dny, a její ústa zpívají sloku písničky. Po hodině ležení, si uvědomuje že to takhle dál nejde. Zapíná počítač a doufá, že jí nikdo neslyší. Když spustí obrazovku, ostré světlo jí praští do očí. Tedy, né doslova. Na svém prohlížeči Google Chrome zapíná facebook. Shlédne všechny nezáživné informace, lajkne pár statusů, a jde se podívat na svůj blog. Přihlásí se na něj, a momentálně píše co nezáživného udělala v poslední hodině. Až teď si uvědomuje, že je to totální blbost. Zapíná Google Překladač, aby si mohla přeložit pár možností na nadpis. Přidá zvláštní obrázek, který se jí děsně líbí. Dívá se na hodiny. Čísla za nulou se čím dál tím víc zvětšují, každou minutu! Po chvíly zjistí, že už je jedna hodina. Na delší dobu zavře oči, a zhluboka se nadechne. Protáhne se, a po vteřinovém rozhodnutí, to sdílí..

KONČÍŠ, mamrde .

17. november 2011 at 18:51 | Amálka.

Dneska jsem si s tím idiotem psala. Prostě mi 'jen tak' napsal, a začal do mě pičovat! 'začni se chovat normálně všechny sere jak si retardovaná' (srhnutě) - napsal mi to. Když jsem mu jasně řekla, že těm, co mám ráda to nevadí.. A těm ostatním co to vadí? Jsem ráda, že jim vadím. Nevěřil mi. Tak jsem se asi 8mi slečen co mám ráda, zeptala. Všechny mě jasně řekli NE, a některé i doplnili, že retardovaná nejsem (ale to jsem vědět nepotřebovala). Tak co pičuje?! Ještě jsme se tam hádali dál, ale to je detail.. Pamatuju si, když ještě chodil s námi ven. Nikdo ho tam z lásky nechtěl. Až na mě! A pár kluků, no.. Ale kdybych neřekla, že ho tam chci, nebyl by tam. Nikdo se ho nezastal.. až na mě! Jasně, má určitě jiný kámoše někde jinde.. ale teď myslím konkrétně tamty zlata. Ale věčně má školu, maká, nebo je doma. Tak jich asi hodně nemá.. Myslí si, jaký je king. Ale to, že chodil s náma ven.. bylo jen díky mě! Všichni ho z tama využívají, aby nám jen koupil cíga, chlast, dal trávu, a kdo ví co ještě.. Ale zařídím, aby skončil. Teď se dá najevo upřímnost. Vždycky jsem zařídila, aby ho nepičovali. Ale to, on neví.. Vidí jen chyby u mě a ostatních. Ne, neřeknu mu to, ale.. Myslí si, jak mě nemají rádi a jen mě využívají.. Jo, a jeho děsně milují. Trapáás. Sere mě, že si to myslí. Ale pravda je jiná.. Dneska mě kámoščina věta dostala když jsem jim to říkala: 'Tomin je kokot. Děsnej kretén. Ale když mi kupuje cíga, tak je to káámojd'. Lálalaláá. Koho mají rádi? Oo, poser se! Takže? KONČÍŠ!


Možná že si budete myslet že jsem namyšlená, ale říkám jen pravdivé fakta.

Zmorduju tě, kreténe.

16. november 2011 at 14:42 | Amálka.

Byla to slast, když jsem mu mohla v jednom jediném chatu vrátit mou dlouhodobou bolest. Přehnala jsem to. Ale vždycky to byl on kterej si ze mě utahoval. Vždycky to byl on, co se smál. Ale včera.. včera se to obrátilo. Když jsem mu napsala, protože jsem po něm něco potřebovala, začali jsme si psát. Chovala jsem se k němu hnusně. Už je to nějaký ten pátek, co jsem ho milovala. Už je to nějaký ten pátek, co jsem ho i nenáviděla. Byl to on, co mě dával naděje, a po nejkrásnějším dnu s ním.. se na mě normálně vysral! Byl to on, co mi ubližoval, tak proč mě bolí, když mu to vracím?! 'To že už si se narodil byla chyba.' - Takovou hnusnou větu jsem mu napsala. Zabolelo mě to, když jsem to napsala. 'tak to ti dik...' odpověděl. Když jsem si vzpoměla, jak by se na mě v tu dobu podíval. Couž. Ale, seberu svoje síly. Ať si to vypije . Ať ví, že mi už na něm nezáleží. Ať si to vypije, parchant. To můj milovanej Killaz. Milovanej Killaz a jeho hnusně nenávistivý písničky mě drží pohromadě. Dávají ma naději. Dávají mi sílu na to mu to vrátit!Jsem sice hnusná, ale ani nevíte, co jsem si prožila. Teď si užívám život, a nenechám, aby mi to zkazil. Klidně mu to vrátím. Teď mě sice hodil do ignoru. Ale co, ještě ho mužu vidět naživo. A myslete si o mě co chcete..Story: Arrogant Agnes - 2.chapter

15. november 2011 at 16:25 | Amálka.

Agnes začala brečet. Její líčení se roztíkalo po tváři. Vypadala jako uplakaný klaun. Najednou se ozvala velká rána. ,,Ty parchante!'' - zakřičel cizí chlapecký hlas, a kluka, který Agnes šahal do kalhotek, praštil. Všichni chlapci utekli, a Agnesin zachránce, utrhl lana. ,,Co.. co.. co.. co tu děláš?'' zakoktala. Byl to ten ,,punker'', co zabral její skříňku.
,,Šel jsem tě zachránit. Mimochodem, já jsem Johny'' usmál se.
,,Omlouvám se za tu skříňku... Kdybych ti jí nechal, nemuselo by se to stát'' zamumlal.
,,Agnes. To je v pořádku, ty za to nemůžeš. Děkuju.'' Dala Johnymu mu pusu na tvář, a odcházela.
,,Uvidíme se ještě?!'' zakřičel.
Agnes se usmála, a zmizela za rohem.

Více v c.č.


Fuck you. YOU STINK!

14. november 2011 at 18:00 | Amálka.
TOPLIST

Neděle: 82
Pondělí: 24
Úterý: 18
Středa: 36
Čtvrtek: 62
Pátek: 25
Sobota: 52
Neděle: 72

Moc s tím spokojená nejsem, ale na to, že mám blog týden, je to v cajku.


Dneska musím napsat referát o nějaké hudební skupině, či interpretovi. Chtěla jsem napsat o mých milovaných Linkin Park, ale to už mi nějakej zmrd z nižší třídy vybral. Sice se můžem opakovat, ale přeci .. nejsem kopie! Ikdyž jsem to napsala první, no. Asi napíšu o Skrillexovi, ale jsem zvědavá jak se mi to přeloží, páč jeho biografie je anglicky. Ještě je možnost Killaz, ten dokonce kvůli mě (napsala jsem mu na fb) napsal svou biografii na wikipedii, ale jeho písničky jsou sprosté, tak nevím;). Návrhů mám spoustu, ale chcu tam dát jiný styl hudby, než všichni ostatní. Všichni poslušně dávaj angilcké skupiny, které stejně neposlouchaj O.o .
Zjistila jsem, že chci jako domácí zvíře JEŽKA ušatýho! Né, to je uplně ťuťujak by se jmenoval?Skrillex! Né, blbost. To ještě domyslím, stejnak ho asi nebudu mít.. Ale musím se rozhodnout, jestli se o něj budu starat. Musím si přečíst vše o tom, přeci je to jen hlučné zvíře. A prý žere ŽIVEJ hmyz. Fůůůj . Třeba ho předelám na pizzu :DDD . Tak né, no..


Story: Arrogant Agnes - 1.chapter

13. november 2011 at 16:12 | Amálka.


Agnes otevřela své kočičí zelené oči. Vypla písničku budíka, vyzvánějícího z jejího rozdrceného, na půl funkčního mobilu BlackBerry. Vstala z postele, a utíkala do koupelny, aby se na sebe mohla podívat do zrcadla. Prsty prohrábla svou dlouhou blonďatou hřívu, a přehodila ji na levou stranu. Začala si dávat řasenku a černé linky.
Když se vrátila zpátky do pokoje, našla na podlaze své černé mini-kraťase, a Abbey Dawn Crop Top od Avril Lavigne, ladící s jejím křiklavě zeleným roztahovákem. Oblékla se. K tomu přidala sexy podvazky. Byli černé, ale pořád bylo vidět její velké množství tetování.. Mrkla na sebe do zrcadla. Vypadala vážně skvěle! Sáhla po rockerských náramcích, a jednom dvojprstenu. Nazula si zelené teniskové lodičky Nike a přes ruku si přehodila černou koženou bundu. Ještě si zapálila cigaretu černých Black Devilek a do kapsy hodila drobný. Vzala si balíček žvýkaček, a odcházela z domu.

Více v c.č.


Story: Arrogant Agnes - Introduction.

13. november 2011 at 11:31 | Amálka.

Název: Arrogant Agnes .

Hlavní postava: Agnes Unzeitlich . [agnes unc(z)ejtlik]

Stručný děj: 16ti-letá Agnes vždycky byla problémová holka, s tvrdším stylem. Doposud bylo její okolí slušné, vychované a upravené. Když se ale Agnes přihlásila do nové střední školy, vše se obrátilo, a Agnes bude poznávat velmi tvrdé prostředí.

Upozornění: +12 V povídce se budou nacházet legální i nelegální onamné látky, sprostá slova..

I love alcohol action.

12. november 2011 at 9:30 | Amálka.

Mám něco s rukou. Začněme od začátku..
Včera jsme chlastali. Pila jsem 3druhy tvdého chlastu, a to ještě brčkem. Pila, a pila.. vůbec to na mě nepůsobilo. Když všechno došlo, říkám si, seru na to, nemusím se ožírat, stejně za chvíli dojedou ti krásní kluci. Há! No jasně že to začlo působit, motal se mi jazyk, nepoznávala jsem lidi (nebo že by to bylo tmou?), demence a gravitace se poměrně zvyšovala. Když jsem spala u kámošky, všechno bylo v cajku. Ale když jsem se nápadně večer probuzovala, a začínala mě bolet ruka.. řekla jsem si, že to bude přeležený. Jenže doposud to nepřestalo. Zápěstí mám nateklé, a vráží se mi to už i po loket. Hodím si na to něco studenýho, odpoledne si to zavážu obvazem, a valím zpátky! Sice bez chlastu, ale přeci nemůžu ty krasány nechat venku beze mne!;DD Přestávám cítit ruku, takže radši valím:)


Can impossible?

10. november 2011 at 18:28 | Amálka.
Nemožné. Co to slovo znamená? Že to se to nedá udělat? Ale co když jednou, někdo neví že je to nemožné, a udělá to? To už potom není nemožné. V tomhle případě, tedy, nic není nemožné. Ale přesto, to slovo existuje. Potřebuje se mnoho logiky a profesionality, abychom vysvětlili jeho důklad. V dnešní době, ale vážně nic nemožného není.
Tohle slovo je v mém životním mottu. 'Věř si, a dokážeš nemožný'. Pravdivý citát. Možná, že pár tisíce let, dlouhodobě něco bylo nemožného. Proč? Někdo to neskusil, nešlu mu to, řekl si, že je to nemožné a tak se to rozrostlo. Kdo ví, kdo to diktuje. Když se někdo bude snažit, opravdu vzládne i tu nejnemožnější věc. Takže .. Věř si, a dokážeš nemožný!:)

OTÁZKY:
*Dokázali ste něco, co bylo pro vás nemožné?
*Co si řeknete, pod slovem 'nemožné'?

Want to be my Affilaties?

9. november 2011 at 19:26 | Amálka.

Want to be my Affilaties?
1. Přezdívka.
2. Blog.
3. Nějaký důvod?

Do nejbližší doby napíšu, jestli tě beru, nebo ne;)


They. Mine the best.


Jo, vím že jich mám jak nasraných. A to se divím, že nestíhám. Ale dám šanci skoro každýmu.. Však bude za chvíly třídění, muhehe.

I'm the best thing you can do.

8. november 2011 at 20:16 | Amálka.
Konečně! Konečně, po dlouhé se cítím volná. Jsem nezadaná. Srdcem. Všechny 'zaláskované aféry' zmizeli. Žiju, a užívám si;). Ještě nevím, jestli toho využiju naplno. Pokud v pátek dojedou ti hezcí kluci, ožeru se, a rozjedu to. A ať si o mě kdokkoliv myslí co chce. Je mi to fuk . Sice se mi líbí, 25ti-letý Peťánek, ale to nebudu nijak hrotit..
Zítra budeme mít 4h jednoho učitele (cca 25let). Je to borec. Docela v pohodě, a má mě ráád♥. No vážně. Pořád se na mě dívá, dává mě do první lavice před učitelský stůl, když něco vymýšlí mám mu poradit, snaží se mi dávat dobrý známky a táák. Tak jsem nejlepší, co se dá dělat:'DDD.

9.11. 11:37 : Sere mě to. Jsem absolutně vymatlaná! Ještě pár tak škaredých známek, a rupnu. Půjdu dolů, za těma skur.venýma kreténama. Ne, přeháním. Ale štve mě to. Jsem blbá! Dnes jsem z Fyziky dostala 5, Matika 4, Děják 4.. Grrr. To jsem tak neschopná se to naučit?! Facebook je závislost! Hh, na to jsem přišla 'děsně brzo' :D ..
Dneska jedu do Šmigecu. Za těma užasnýma. Miluju je♥. Dokážou mě pochválit, pomoct, ale i upřímně říct, co dělám špatně. Jsou to zlata'))

Risk is profit. I have to risk your hair?

6. november 2011 at 16:04 | Amálka.


..Už dlouho přemýšlím že moje vlasy chcou změnu. Padali ..různé.barvy.. Červená, černá, modrá, růžová.. Ale o ..sestřihu jsem nepřemýšlela. Doteď! Když jsem poslouchala ..Skrillexa a dívala se na jeho videoklipy, tak mě to napadlo. ..Proč se neostříhat jak on? Je to úžasný, originální♥....jsem se ptala na Facebooku, a tam padali různé ..odpovědi. Někomu se to.líbí, jinýmu zase ne. A tak se chci ..zeptat naváš názor!;D.

. OTÁZKY :
. * Mám se takhle ostříhat ?
. * Šli byste do toho vy ?
. * Váš názor k tomu ?

Stupid crap about Amálka and her blog.

5. november 2011 at 21:01 | Amálka.
Takže pro informaci.
Tento blog, zakládám jen a jen kvůli sobě. Potřebuji se vypsat, no. Budu mít jednoduchou grafiku. Netoužím po tom, abych sem dávala návody, duck face fotečky, a jiné ptákoviny. Bude to tu spíše jako deníček, ze života. Obrázky a doplňky na blog málokdy kopíruji, mívám je ve dlouho složce na pc. Takže vážně netuším, kde jsem je vzala! Nenutím tě mé články číst, tak mi nebudeš poroučet, co jsem kdy přidám.. Poroučet, budu JÁ TOBĚ! Nepíšu spisovně, nedávám spisovné výrazy, a dělám chyby. Noa? Poser se Nechci zveřejňovat své pravé já. Takže, pro tebe jsem Amálka.
Pro začátek se představím ..
Jmenuji se Amálka . Jsem náctiletá blondýnka se zvláštními (prej) kočičími zelenými oči a veelkými zorničkami. Každý kdo mě zná, ví moji výšku (154cm). Klidně si zapomenou věk, jméno, ale výšku? Ne! Jen tak mimochodem .. nejsem Prcek, Ta Malá, Trpaslík, ani nic jiného. Jsem A M Á L K A .
Drzá , namyšlená , milá , zákeřná , vtipná , zlá , odvážná , hodná , arogantní .

PÁR DETAILŮ
 1. Jedu po starších klucích - a oni s mým věkem nemají problém.
 2. Kouřím, piju.
 3. Miluju vůni trávy, ale nehulím.
 4. Pořád jím, ale vůbec to na mě nejde poznat.
 5. Miluju peníze, a ráda kupuju něco svým kámoškám (chlast atp).
 6. Někdy se stane, že si něco koupím, a nikdy to nenosím.
 7. Spolužačky odemě strašně kopírují.
 8. Miluju své kamarády♥.
 9. Absolutně neumím Anglicky - zlatej Google překladač.
 10. Bez žvejkaček ani ránu. Pořád žvejkám!
 11. Povyšuju se nad ostatníma.
 12. Miluju punk style.
 13. Nesnáším své rodiče.